English
 
شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۷, ۰۹:۰۶
به شرکت مبین ایران خوش آمدید./ ثبت نام کنید / ورود
بازگشت

همایش مهارت آموزی سربازان وظیفه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران

همایش مهارت آموزی سربازان وظیفه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران
همایش مهارت آموزی سربازان وظیفه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با شعار ارتقاء مهارت سربازان - افزایش جذابیت سربازی برگزار شد

همایش مهارت آموزی سربازان وظیفه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران صبح روز دوشنبه ۱۳ شهریور با شعار ارتقاء مهارت سربازان - افزایش جذابیت سربازی در میان جامعه و خانواده با جضور فرماندهان عالی رتبه نظامی و مسوولین کشوری در مجتمع فرهنگی غدیر نیروی زمینی سپاه برگزار شد.

در این مراسم سرلشگر محمد حسین باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح، حجت الاسلام محسن قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز، امیرحاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح، فرماندهان ارتش و نیروی انتظامی و همچنین جانشین فرمانده سپاه، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل هلدینگ مبین ایران به سخنرانی درباره اهمیت مهارت آموزی در دوران خدمت سربازی و معرفی سامانه سرباز ماهر پرداختند.

   

 

   سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح: ۴۰ درصد سربازان وظیفه نیروهای مسلح دارای تحصیلات دانشگاهی و دیپلم به بالا هستند

 

سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران در همایش مهارت آموزی سربازان وظیفه نیروهای مسلح اظهار کرد: یکی از ماموریت‌های اصلی و ذاتی نیروهای مسلح مساله دفاع و حفظ امنیت کشور است که با وجود تمام توطئه‌های دشمنان و ترفندهای استکبار جهانی که همه روزه در این رابطه علیه ملت بزرگ ایران طرح ‌ریزی می‌کنند، مقابله با این تهدیدات است که نیروهای مسلح تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب و حمایت مردم با موفقیت به اجرای این ماموریت مشغولند.

وی همچنین توضیح داد: این ماموریت در صحنه‌های مختلف متبلور می‌شود که یکی از آن‌ها مقابله با تروریسم در کشورهای همجوار است که نیروهای مسلح در این رابطه نیز مشغول،و به کشورهای همچوار کمک می‌کنند. ما باید در اجرای این ماموریت اصلی با عنایت روزافزون نقش آفرین باشیم.

سرلشکر باقری در ادامه این همایش مهارت آموزی اظهار کرد: سربازان وظیفه به عنوان سرانگشتان نیروهای مسلح مسئولیت سنگینی را در اجرای ماموریت اصلی نیروهای مسلح عهده دارند.

سرلشکر باقری در پایان سخنرانی گفت:: فرماندهان میانی ما باید با طراحی و آموزش، برنامه‌ریزی، تمهید مقدمات و بسترسازی، اقدامات لازم را انجام دهند اما بخش اعظم کار، اجرای ماموریت‌های فرماندهی است که توسط بدنه اجرایی انجام می‌گیرد و سربازان در این حوزه یکی از بخش‌های اصلی فرمانبری هستند.

 

 

علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی : نیروهای مسلح همیشه محمل‌دار توسعه بوده‌اند و دولت با همه توان از طرح مهارت‌آموزی سربازان حمایت می‌کند.