English
 
شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۷, ۰۸:۳۹
به شرکت مبین ایران خوش آمدید./ ثبت نام کنید / ورود
بازگشت

دکتر عباس اخوندی در بازدید از نمایشگاه راهداری، راهسازی، حمل و نقل و صنایع وابسته اعلام کرد:

دکتر عباس اخوندی در بازدید از نمایشگاه راهداری، راهسازی، حمل و نقل و صنایع وابسته اعلام کرد:
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛عباس اخوندی در بازدید از نمایشگاه راهداری، راهسازی، حمل و نقل و صنایع وابسته که امسال در شبستان مصلای تهران برگزار شده است، در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت روز حمل و نقل گفت : 26 آذر امام راحل فرمان دادند دارندگان کامیون برای خالی کردن بار از بنادر جنوبی به ویژه شهید رجایی شتاب کنند،بنابراین فرمان 26 آذر روز حمل و نقل نام گرفت

دکتر عباس اخوندی در بازدید از نمایشگاه راهداری، راهسازی، حمل و نقل و صنایع وابسته اعلام کرد:

در شرکت‌های دانش بنیان فعال در اجرای دوربین‌های ثبت تخلف هوشمند 6000 نفر نیروی انسانی مشغول کار هستند.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛عباس اخوندی در بازدید از نمایشگاه راهداری، راهسازی، حمل و نقل و صنایع وابسته که امسال در شبستان مصلای تهران برگزار شده است، در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت روز حمل و نقل گفت : 26 آذر امام راحل فرمان دادند دارندگان کامیون برای خالی کردن بار از بنادر جنوبی به ویژه شهید رجایی شتاب کنند،بنابراین فرمان 26 آذر روز حمل و نقل نام گرفت.

وی افزود: نمایشگاه راهسازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته امسال با حضور 115 شرکت فعالیت خود را آغاز کرده که 90 درصد شرکت‌های خصوصی درتمام شقوق حمل و نقل تشکیل می‌دهند.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به فناوری‌های جدید رونمایی شده در این نمایشگاه گفت : نخستین بار در این نمایشگاه روسازی 100 درصد بتنی رونمایی شد که با توجه به مازاد تولید سیمان در کشور می‌تواند مصرف قابل توجهی داشته باشد.
آخوندی در ادامه گفت: همچنین در این نمایشگاه سیستم‌های فناوری اطلاعات
IT و ITS در همه مدل‌های حمل و نقل ریلی بندری و راهداری داریم که از جمله می‌توان به سامانه 141 در راهداری اشاره کرد.
وی در ادامه از افتتاح 500 دوربین جدید طی روزهای آینده خبر داد و گفت : این دوربین‌ها مدیریت جاده و ایمنی را افزایش و اطلاعات دقیقی را در اختیار مردم قرار می‌دهند. 

 وی افزود:تنها در شرکت‌های دانش بنیان فعال در اجرای دوربین‌های ثبت تخلف هوشمند 6000 نفر نیروی انسانی مشغول کار هستند.

اخوندی با اشاره به فناوری‌های نوین ریلی حاطرنشان کرد: باتوجه به قدیمی بودن برخی پل‌ها و کاهش مقاومت آنها در مقابل زلزله و بادهای محوری، سیستم مدیریت پل‌ها در راه‌آهن ارائه شد که از نظر فشار باد بر پل‌ها و سازه‌ها درحال آزمایش است.
آخوندی با اشاره به پروژه‌های راهسازی در سطح کشور گفت: گلوگاه قطعه منجیل در آزادراه قزوین-رشت رفع شده است و تا دو هفته دیگر همراه پل مهمی در این منطقه افتتاح خواهد شد. همچنین قطعه 4 آزادراه جنوب ‌غرب تهران از آبیک تا چرمشهر بهار سال آینده افتتاح خواهد شد.
وی در ادامه از امضای قرارداد سرمایه‌گذاری 3000میلیارد تومانی درحوزه پسکرانه بنادر ایران در مراسم فردا امضاء خواهد شد.

 


بازدید وزیر

۸ دی ۱۳۹۵ ۱۳:۵۴

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت مبین ایران می‌باشد.