English
 
شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۷, ۰۸:۵۰
به شرکت مبین ایران خوش آمدید./ ثبت نام کنید / ورود
بازگشت

جلسه هم اندیشی بازار کسب و کار ICT با حضور دکتر براری و مدیران ارشد ادارات کل فاوا استانها

جلسه هم اندیشی بازار کسب و کار ICT با حضور دکتر براری و مدیران ارشد ادارات کل  فاوا استانها
در این جلسه که با حضوردکتر براری معاون محترم هماهنگی امور استانهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران ارشد استان ها در محل شرکت مبین ایران برگزار شد، دکتر براری ضمن تشریح مهمترین دغدغه مسئولان کشور رشد شاخص های اقتصادی و رفاه عمومی جامعه، افزودند عوامل موثر در توسعه اقتصادی حوزه فاوا در این جلسه که با حضوردکتر براری معاون محترم هماهنگی امور استانهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیران ارشد استان ها در محل شرکت مبین ایران برگزار شد، دکتر براری ضمن تشریح مهمترین دغدغه مسئولان کشور رشد شاخص های اقتصادی و رفاه عمومی جامعه، افزودند عوامل موثر در توسعه اقتصادی حوزه فاوا را می توان به سه بخش نیروی انسانی، زیرساخت های ارتباطی و بازار تقسیم بندی کرد. در خصوص نیروی انسانی با توجه به وجود دانشگاه های معتبر و تربیت نیروهای متخصص در حوزه فناوری اطلاعات در استان ها در وضعیت خوب و مناسبی قرار داریم. همچنین از لحاظ زیر ساخت های ارتباطی اکثریت استان ها از پتانسیل خوبی برخوردار هستند.
دکتر براری اضافه کرد: از ابتدای دولت یازدهم تا کنون ۲۳۰ میلیارد تومان در بخش زیر ساخت های ارتباطی سرمایه گذاری شده و قرار است تا پایان دولت ۱۹۰میلیارد دیگر در این بخش وارد گردد که پیشرفت چشمگیری را در این حوزه بدنبال خواهد داشت.
در ادامه این نشست جناب آقای مفتح مدیرعامل مبین ایران ضمن تشریح قابلیت های موجود در توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح کشور اعلام آمادگی نمودند که در قالب کار مشترک این پتانسیل به بازاری برای توسعه اشتغال در استان ها بیانجامد.
آقای مفتح ضمن تاکید بر قابلیت ها و پتانسیل های موجود در مجموعه مبین، اعلام نمودند مجموعه هولدینگ مبین آمادگی دارد در کوتاه ترین زمان ممکن طرح ها و پروژه های مورد توافق را در استان ها عملیاتی نماید.
در این نشست نمایندگان استانی ضمن تشریح پتانسیل و قابلیت های موجود در استان خود برای توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات اعلام آمادگی نمودند که در قالب کار مشترک این پتانسیل به بازاری برای توسعه اشتغال در استان بیانجامد
این نشست مشترک که به منظور بررسی چگونگی همکاری مشترک در توسعه کاربردهای فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان ها، برگزار شد در دو جلسه هفتگی به کار خود پایان داد.

۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۳:۴۴

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت مبین ایران می‌باشد.